PDFTisk
Nebyl vybrán žádný obrázek

Dezertní medovina - Ořechová - Pro Taťku - 0,25l

Obsah:
0,25l
Složení:
český med, voda, cukr, kyselina citrónová, kulér, ořechové aroma, propolis. Obsahuje 13% alkoholu
bez DPH120 Kč
s DPH145 Kč
25 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
Popis

Medovina byla v dávných dobách nápojem králů a hrdinů. Pro snad každé dítě, byl jeho taťka hrdina, pojďme mu to opět připomenout perfektním dárkem s osobním věnováním Ořechová medovina je přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Medovina patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Nápoj je vhodný při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné medovinu lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším a příjemně Vás zahřeje. Naši ořechovou medovinu můžete také kombinovat s jinými alkoholickými nápoji, či připravit různé druhý bowle.

Svůj dárek můžete podtrhnout i štítkem, který udělá věnování perfektním.

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!