MEDEX

PDFTisk
Doporučujeme
01_vino Aroniové víno: Aroniové víno - 0,5l

Aroniové víno - 0,5l

Aroniové víno je přírodního původu, vyráběno z plodů stromu aronie černoplodé (černý jeřáb) za použití své specifické výrobní technologií. Díky své neobvyklé chuti je výborný jako doplněk jídla, přípitek při slavnostních příležitostech, k přípravě bowlí, vinných střiků a ochucování ovocných šťáv. Má tonizující účinky a je perfektní pro udržování příjemné nálady.
Obsah:
0,5l
Gramáž:
770g
Složení:
voda, plody arónie černoplodé a plody rakytníku rešetlákového, sacharóza
Obj. číslo:
10001
DPH:
21%
Průměrná váha výrobku:
1 kg
bez DPH206 Kč
s DPH249 Kč
43 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
Popis

 

 

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu