MEDEX

Kdo jsme a co děláme?
Jmenujeme se Honey Products s.r.o. ale přátelé nám říkají Medex, jsme mladá ryze česká firma, zaměřena především na výrobu medovin, čajů, ovoce a ořechů naloženém v medu. Všechny naše produkty vyrábíme za pomocí šikovných českých ručiček a každý produkt pro naše zákazníky balíme s úsměvem. Naše balíčky posíláme po celé české a slovenské republice. Pokud by jste rádi svůj sortiment rozšířili o naše produkty, s velkou radostí a vřelým úsměvem se budeme těšit na spolupráci.

Naše nabídka
S radostí vám představujeme naší nabídku, která je vyráběna za použití kvalitních a především přírodních surovin. Med, který je základem většiny naších výrobků odebíráme od místních českých včelařů.

 • Medoviny
  Medoviny byly v dávných dobách nápoji králů a hrdinů, naše firma by ráda tento honosný nápoj dostala opět na výsluní a proto jsem naší nabídku lahodných medovin rozšířili také o mnoho příchutí, od bylinných až po ovocné. Medoviny nabízíme v mnoha velikostech a díky tomu je možné vybrat si velikost i tvar přímo na míru.
 • Čaje
  Naše lahodné čaje jsou vyráběny poctivě ze sušených bylin a ovoce podle námi ověřenou recepturou. Nabízíme různorodé typy čajů a ať už patříte mezi milovníky čajů či si jej dáte pouze občas, určitě si naše čaje zamilujete.
 • Ořechy v medu
  Pro milovníky ořechů a medů jsme vytvořili speciální kombinaci, která společně tvoří výtečnou chuť. Ořechy v medu vyrábíme z pečlivě vybraných ořechů, které nakládáme společně s českým medem.
 • Ovoce v medu
  Ovoce v medu patří mezi lahodné pochoutky, kterými si můžete ochutit a zároveň tak ozvláštnit chuť čajů, či dezertů. Ovoce, pro delší trvanlivost je sušeného druhu což dodává medu sladší a ovocnější chuť.
 • Zdraví v medu
  Jedná se o nejzdravější přírodní produkty, které jsme zalily medem a tím jejich účinnost pozdvihly. V této sekci najdete produkty jako jsou Aloe vera v medu, Konopné semínko v medu nebo Slunečnice v medu.
 • Ovoce v medu s alkoholem
  Tato kombinace zní možná neobvykle ale věřte, že takovou lahůdku si opravdu nikdo nemůže nechat ujít. Ovoce jsme naložily do medu a zalily trochou alkoholu, čímž produkt získal jemně trpký nádech a specifickou chuť, která ohromí každého.
 • Aroniové víno
  Jedná se o přírodní produkt, vyráběn naší ověřenou recepturou, která svou specifickou ovocnou chutí vytváří ten pravý prožitek.
 • Bylinné sirupy
  Bylinné sirupy připravujeme naší ověřenou recepturou, která zanechává všechny příznivé složky bylin a dodává lahodnou chuť nápojům, se kterými tuto lahodnou pochoutku smícháte.
 • Mini Medy
  Jak se říká, co je malé to je milé, a především to platí u naších Mini Medů. Díky jejich malému balení, můžete ochutnat různé druhy ovocných příchutí, které jste v medu ještě neměli.
 • Pečenády
  Je čistě přírodní ovocná pomazánka, která se podobá marmeládě. Pečenády vyrábíme v mnoha příchutích a tak si každý může vybrat tu svou.
 • Pečené čaje
  Poslední dobou se pečené čaje staly velmi oblíbenou pochoutkou a proto nemůžou chybět ani v naší nabídce. Pečené čaje vyrábíme za pomocí čerstvého ovoce a námi osvědčené receptury, díky které si pečený čaj vychutnáte každým douškem.

Napište nám, pokud máte zájem naše zboží prodávat:

 

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu