Vaše dotazy zodpovíme na adrese info@medex.cz nebo tel.: +420 603 114 393

Výsledky 1 - 2 z 2

70g

Ovocný čaj - Hezká chvilka - 70g

t41
Prodejní cena85 Kč
Prodejní cena85 Kč
11 Kč
Skladové zásoby
Možnost dozdobit čaj štítkem s věnováním dle výběru:
Obj. číslo: 85022

Ovocný čaj - Přátelský čaj - 70g

t08
Prodejní cena85 Kč
Prodejní cena85 Kč
11 Kč
Skladové zásoby
Možnost dozdobit čaj štítkem s věnováním dle výběru:
Obj. číslo: 85021
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!