MEDEX

PDFTisk
Doporučujeme
02_sirup Bylinkové sirupy: Meduňkový sirup - 200ml

Meduňkový sirup - 200ml

Bylinný sirup s příchutí meduňky je přírodní produkt, který si vaše chuťové pohárky zamilují. Meduňka povzbuzuje pozitivní náladu, relaxaci a spánek. Tento bylinný sirup můžete přidat do sklenice s vodou, alkoholických nápojů, nebo i dochutit bylinný čaj.
Obsah:
200 ml
Složení:
cukr, voda, 16% vodní macerát meduňky, citrónová šťáva
DPH:
12%
Průměrná váha výrobku:
0.65 kg
bez DPH138 Kč
s DPH155 Kč
17 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu