PDFTisk
t38 Čaje: Bylinný čaj - Dobrá nálada - 40g

Bylinný čaj - Dobrá nálada - 40g

Po dlouhém dni si každý zaslouží svou chvilku klidu na zlepšení nálady a trochu relaxování. Bylinný čaj Dobrá nálada si svůj název zasloužil jak díky svému složení, tak díky své příjemné a uklidňující chuti. Kombinace bylin v našem čaji vašemu tělu i duši dopřeje klid a dobrou náladu, jakou si každý z nás zaslouží.
Gramáž:
40g
Složení:
meduňka nať, máta nať, lipový a heřmánkový květ, šípkový a fenyklový plod, maliníkový list.
Obj. číslo:
80001
bez DPH74 Kč
s DPH85 Kč
11 Kč
Možnost dozdobit čaj štítkem s věnováním:
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!