MEDEX

PDFTisk
t42 Dárek pro tatínka: Černý čaj - Pro tatínka - 50g

Černý čaj - Pro tatínka - 50g

S tatínkem jsme zažili určitě mnoho dobrodružství, a tak najít pro něj perfektní dárek, je jen maličkost toho, jak mu oplatit naše skvělé dětství. Ať už jde o dárek k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost, náš černý čaj s věnováním mu zajisté vykouzlí úsměv na tváři.
Gramáž:
50g
Poznámka:
Obsahuje oxid siřičitý a siričitany.
Příprava:

1-2 kávové lžičky směsi zalít 200ml vroucí vody, nechat 5 - 10 min. vyluhovat.

Složení:
černý čaj, sléz květ, pomerančové oplodí.
Obj. číslo:
81004
DPH:
12%
Průměrná váha výrobku:
0,25 kg
bez DPH112 Kč
s DPH125 Kč
13 Kč
Možnost dozdobit čaj štítkem s věnováním:
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu