PDFTisk
0673 Přírodní: Dezertní medovina - Přírodní - Pro kamaráda - 0,2l (pistolka)

Dezertní medovina - Přírodní - Pro kamaráda - 0,2l (pistolka)

Obsah:
0,2l
Složení:
český med, voda, cukr, kyselina citrónová, kulér, propolis. Obsahuje 13% alkoholu
Obj. číslo:
25019
Upozornění:
Medovina má celní kód 220421. Nepodléhá povinnému značení lihu podle zákona č. 307/2013 Sb.
bez DPH136 Kč
s DPH165 Kč
29 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
Popis

Přátelství je kouzelná věc a pro svého kamaráda by jsme udělali všemožné. Ukažme mu, že nám na něm záleží a dopřejme mu chvilku s lahodnou medovinou.

Sváteční (přírodní) medovina je přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Medovina se hodí při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné nápoj lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším. Naší přírodní medovinu můžete také kombinovat s jinými alkoholickými nápoji, či připravit různé druhý bowle.

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!