PDFTisk
0542 Dezertní medovina: Dezertní medovina - Přírodní - Z lásky - 0,5l

Dezertní medovina - Přírodní - Z lásky - 0,5l

Obsah:
0,5l
Složení:
český med, voda, cukr, kyselina citrónová, kulér, propolis. Obsahuje 13% alkoholu
Obj. číslo:
15014
Upozornění:
Medovina má celní kód 220421. Nepodléhá povinnému značení lihu podle zákona č. 307/2013 Sb.
bez DPH174 Kč
s DPH210 Kč
36 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
Popis

Chtěli by jste z lásky věnovat ten pravý dárek ať už pro svou polovičku, člena rodiny či přátelé? Naše medovina Vám to dokonce sama oznámí!

Sváteční (přírodní) medovina je přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Medovina se hodí při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné nápoj lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším. Naší přírodní medovinu můžete také kombinovat s jinými alkoholickými nápoji, či připravit různé druhý bowle.

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!