PDFTisk
0378 Dezertní medovina: Dezertní medovina - Lipová - Velikonoční - 0,1l

Dezertní medovina - Lipová - Velikonoční - 0,1l

Dámy přemýšlíte, čím byste odměnily pány s pomlázkou? Velikonoční lipová medovina je to pravé. Díky tomuto lahodnému nápoji, si pánové určitě zapamatují, že na Vás mají být milejší nejen příští rok ale také po celý rok. Pro dosažení perfektního věnování nabízíme možnost i přidání štítku dle výběru.

Lipová medovina je přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Medovina patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Nápoj je vhodný při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné medovinu lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším a příjemně Vás zahřeje. Naši lipovou medovinu můžete také kombinovat s jinými alkoholickými nápoji, či připravit různé druhý bowle
Obsah:
0,1l
Složení:
český lipový med, voda, cukr, kyselina citrónová, kulér, propolis. Obsahuje 13% alkoholu
bez DPH95 Kč
s DPH115 Kč
20 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!