PDFTisk
0342 Dezertní medovina: Dezertní medovina - Karamelová - Pro přítelkyni - 0,2l (pistolka)

Dezertní medovina - Karamelová - Pro přítelkyni - 0,2l (pistolka)

Obsah:
0,2l
Složení:
český med, voda, cukr, kyselina citrónová, kulér, karamelové aroma, propolis. Obsahuje 13% alkoholu
bez DPH103 Kč
s DPH125 Kč
22 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
Popis

Láska je překrásná věc a pro svou drahou polovičku by snad každý přeplaval oceán, pokud by si to přála. Naše přání naopak je, o naši lásku pečovat a rozmazlovat jí, a čím jiným bychom jí rozmalovali víc, než sladkou medovinou, která je sladká téměř stejně jako naše milovaná?

Karamelová medovina je přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Medovina patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Nápoj je vhodný při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné medovinu lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším a příjemně Vás zahřeje. Naši karamelovou medovinu můžete také kombinovat s jinými alkoholickými nápoji, či připravit různé druhý bowle.

Pro dosažení perfektního věnování nabízíme možnost i přidání štítku dle výběru.

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!