PDFTisk
18858 Dezertní medovina: Dezertní medovina - Ořechová - Pro dědu - 0,2l (placatka)

Dezertní medovina - Ořechová - Pro dědu - 0,2l (placatka)

Obsah:
0,2l
Složení:
český med, voda, cukr, kyselina citrónová, kulér, ořechové aroma, propolis. Obsahuje 13% alkoholu
bez DPH103 Kč
s DPH125 Kč
22 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
Popis

Ty nádherné chvíle, kdy nás děda brával na výlety a hrával si s námi se staly důležitou součástí naších životů. Ukažte proto svému dědovi, jak moc Vám na něm záleží naší ořechovou medovinou, kterou můžete ozdobit i malým štítkem s osobním věnováním dle výběru.

Ořechová medovina je přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Medovina patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Nápoj je vhodný při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné medovinu lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším a příjemně Vás zahřeje. Naši ořechovou medovinu můžete také kombinovat s jinými alkoholickými nápoji, či připravit různé druhý bowle.

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!