MEDEX

PDFTisk
1982 0,2l: Dezertní medovina - Skořicová - Pro přítele - 0,2l (pistolka)

Dezertní medovina - Skořicová - Pro přítele - 0,2l (pistolka)

Ve většině případech, nás rozmazluje, jak jen nejlépe umí a jediné, co od toho očekává je, že jej nepřestaneme milovat. Přeci jen bychom si mohly vyměnit strany a pečovat o našeho drahého, jak jen nejlépe umíme. Skořicová medovina by nám v tom mohla skvěle pomoct a rozmazlit jak partnera, tak zařídit krásné společné chvilky.

Skořicová medovina ze skupiny kořeněných medovin, je specifická svou jedinečnou a charakteristickou chutí. Medovina patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Jedná se o zcela přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Naše skořicová medovina se hodí při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné nápoj lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším. Naši skořicovou medovinu můžete také kombinovat s určitými druhy alkoholických nápojů, či při přípravě bowle.

Pro dosažení perfektního věnování nabízíme možnost i přidání štítku dle výběru.
Obsah:
0,2l
Složení:
český med, voda, cukr, kyselina citrónová, kulér, skořicové aroma, propolis. Obsahuje 13% alkoholu
Upozornění:
Medovina má celní kód 220421. Nepodléhá povinnému značení lihu podle zákona č. 307/2013 Sb.
DPH:
21%
Průměrná váha výrobku:
0.70 kg
bez DPH136 Kč
s DPH165 Kč
29 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
Popis

Ve většině případech, nás rozmazluje, jak jen nejlépe umí a jediné, co od toho očekává je, že jej nepřestaneme miloval. Přeci jen bychom si mohly vyměnit strany a pečovat o našeho drahého, jak jen nejlépe umíme. Skořicovou medovina by nám v tom mohla skvěle pomoct a rozmazlit jak partnera, tak zařídit krásné společné chvilky.

Skořicová medovina ze skupiny kořeněných medovin, je specifická svou jedinečnou a charakteristickou chutí. Medovina patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Jedná se o zcela přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Naše skořicová medovina se hodí při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné nápoj lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším. Naší skořicovou medovinu můžete také kombinovat s určitými druhy alkoholických nápojů, či při přípravě bowle.

Pro dosažení perfektního věnování nabízíme možnost i přidání štítku dle výběru.

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu