MEDEX

PDFTisk
1393 0,5l: Dezertní medovina - Skořicová - Krásné Vánoce - 0,5l

Dezertní medovina - Skořicová - Krásné Vánoce - 0,5l

Vánoce jsou za dveřmi a jak jinak si zpříjemnit čekání na Štědrý den než s naši skořicovou medovinou, která vám přeje Krásné Vánoce? Tento produkt si také můžete dozdobit i štítkem s věnováním dle výběru.

Skořicová medovina ze skupiny kořeněných medovin, je specifická svou jedinečnou a charakteristickou chutí. Medovina patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Jedná se o zcela přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Naše skořicová medovina se hodí při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné nápoj lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším. Naši skořicovou medovinu můžete také kombinovat s určitými druhy alkoholických nápojů, či při přípravě bowle.

Tým Medex vám přeje Veselé Vánoce!
Obsah:
0,5l
Složení:
český med, voda, cukr, kyselina citrónová, kulér, skořicové aroma, propolis. Obsahuje 13% alkoholu
Upozornění:
Medovina má celní kód 220421. Nepodléhá povinnému značení lihu podle zákona č. 307/2013 Sb.
DPH:
21%
Průměrná váha výrobku:
1 kg
bez DPH206 Kč
s DPH249 Kč
43 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním dle výběru:
Popis

Vánoce jsou za dveřmi a jak jinak si zpříjemnit čekání na Štědrý den než s naší skořicovou medovinou, která Vám přeje Krásné Vánoce? Tento produkt si také můžete dozdobit i štítkem s věnováním dle výběru.

Skořicová medovina ze skupiny kořeněných medovin, je specifická svou jedinečnou a charakteristickou chutí. Medovina patří mezi aperitivy, které zpříjemňují čekání na pokrm a podporuji chuť k jídlu. Jedná se o zcela přírodní produkt, který obsahuje ty nejpříznivější účinky medu. Naše skořicová medovina se hodí při slavnostních událostech, během přátelských návštěv, v létě, kdy příjemně osvěží, nebo i v zimním období, kdy je možné nápoj lehce nahřát, přičemž se stává aromatičtějším. Naší skořicovou medovinu můžete také kombinovat s určitými druhy alkoholických nápojů, či při přípravě bowle.

Tým Medex Vám přeje Veselé Vánoce!

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu