PDFTisk
Doporučujeme
01394 Mini Medy: Mini med - Jahoda - 60g

Mini med - Jahoda - 60g

Gramáž:
60g
Složení:
med, jahody (min. 20% čerstvého ovoce)
bez DPH57 Kč
s DPH65 Kč
8 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním:
Popis

Náš lahodný minimedík s příchutí jahod si pořádně vychutnáte, jakmile se dotkne vašich chuťových pohárků. Sladký ochucený med můžete konzumovat u televize pouze s lžičkou, nebo jej přidat do čaje, pečení, kam jen budete chtít. Jak se říká iniciativě se meze nekladou. Náš jahodový minimedík je vhodný i pro osoby, které ještě ochucené medy nezkoušeli a neví, která příchuť je pro ně ta pravá. Tento produkt si také můžete dozdobit i štítkem s věnováním dle výběru.

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!