MEDEX

PDFTisk
785 350g: Rakytník v medu - 350g

Rakytník v medu - 350g

Rakytník je velmi bohatá rostlina na vitamín C a ve spojení s českým medem má ty nejpříznivější účinky na náš organismus. Chuť tohoto produktu je ovocná a sladká, díky čemuž je vhodná k použití do různých dezertů, čajů salátů nebo jako odpolední svačinka.
Gramáž:
350g
Poznámka:
Obsahuje oxid siričitý a siričitany.
Složení:
med květový 44%, rakytník 33%, glukózový sirup 23%
Obj. číslo:
60015
DPH:
15%
Průměrná váha výrobku:
0.80 kg
bez DPH283 Kč
s DPH325 Kč
42 Kč
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu