PDFTisk
o23 Zdraví v medu: Goji v medu - 350g

Goji v medu - 350g

Goji, neboli Kustovnice čínská se považuje za klenot přírodní lékárny. Její blahodárné účinky působí pozitivně na lidský organismus. Goji má sladko kyselou chuť a ve spojení s českým medem tvoří lahodnou kombinaci, kterou si vaše chuťové pohárky zamilují. Toto spojení jde použít k různým druhů dezertů, salátů, oslazení čajů, nebo jako malá svačinka.
Gramáž:
350g
Poznámka:
Obsahuje oxid siričitý a siričitany.
Složení:
med květový 44%, goji 33%, glukózový sirup 23%
Obj. číslo:
60009
bez DPH230 Kč
s DPH265 Kč
35 Kč
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!