PDFTisk
Doporučujeme
0214 Pečené čaje: Pečený čaj - Borůvka s kardamomem - 60ml

Pečený čaj - Borůvka s kardamomem - 60ml

bez DPH61 Kč
s DPH70 Kč
9 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním:
Popis

Pečený čaj s příchutí borůvky s kardamomem je vyráběn z čistě přírodních surovin bez chemických přísad. Kombinace borůvky a kardamomu společně tvoří nasládlou ovocnou a jemně kořeněnou chuť, která vám vrátí vzpomínky na procházky lesem hned po prvním doušku. Plody borůvek obsahují mimořádnou koncentraci vitaminů, minerálů a jiných účinných látek. Kardamom se v bylinkářství používá na zápach z úst, zažívacích problémech a plynatosti.

Příprava:

Ze skleničky vyjmeme všechen pečený čaj a dáme jej do hrnečku nebo šálku s ideálním objemem 0,25l. Pečený čaj zalijeme horkou nebo i studenou vodou, záleží, zda chceme čaj horký či ledový, a necháme ovoce vyluhovat.

Složení:

Voda, cukr, borůvka (min. 45 % ovocného podílu), jablko, jahoda, černý rybíz, kardamom

Výživové údaje na 100 ml:

Tuky 0,1 g

Sacharidy 27,6 g

Vláknina 0,9 g

Bílkoviny 0,3 g

Energetická hodnota: 501 kJ / 119 kcal

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!