PDFTisk
Doporučujeme
0571 Pečené čaje: Pečený čaj - Jahoda se skořicí - 60ml

Pečený čaj - Jahoda se skořicí - 60ml

bez DPH61 Kč
s DPH70 Kč
9 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním:
Popis

Pečený čaj s příchutí jahody se skořicí je vyráběn z čistě přírodních surovin bez chemických přísad. Díky této lahodné kombinaci si vychutnáte každý doušek. Společně tvoří sladkou ovocnou chuť s nádechem skořice
Jahoda mají antioxidační účinky a jsou vhodné na prevenci zánětu močových cest. Skořice se v bylinkářství používá proti bolesti v krku, kašli nebo migrény

Příprava:

Ze skleničky vyjmeme všechen pečený čaj a dáme jej do hrnečku nebo šálku s ideálním objemem 0,25l. Pečený čaj zalijeme horkou nebo i studenou vodou, záleží, zda chceme čaj horký či ledový, a necháme ovoce vyluhovat.

Složení:

Voda, cukr, jahoda (min. 45 % ovocného podílu), jablko, višeň, červený rybíz, skořice

Výživové údaje na 100 ml:
Tuky 0,1 g
Sacharidy 27,8 g
Vláknina 0,9 g
Bílkoviny 0,3 g
Energetická hodnota: 485 kJ / 116 kcal

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!