MEDEX

PDFTisk
Doporučujeme
0619 Pečené čaje: Pečený čaj - Moruše se skořicí - 60ml

Pečený čaj - Moruše se skořicí - 60ml

DPH:
12%
Průměrná váha výrobku:
0.20 kg
bez DPH63 Kč
s DPH70 Kč
8 Kč
Možnost dozdobit štítkem s věnováním:
Popis

Moruše je ovoce podobné ostružině, je velmi sladká a s kombinaci se skořicí tvoří perfektní pár. Pečený čaj s příchutí moruše se skořicí je vyráběn z čistě přírodních surovin bez chemických přísad. Moruše pomáhá od zahlenění, kašli a má lehce protialergické účinky. Skořice se v bylinkářství používá proti bolesti v krku, kašli nebo migrény.

Příprava:

Ze skleničky vyjmeme všechen pečený čaj a dáme jej do hrnečku nebo šálku s ideálním objemem 0,25l. Pečený čaj zalijeme horkou nebo i studenou vodou, záleží, zda chceme čaj horký či ledový, a necháme ovoce vyluhovat.

Složení:

Voda, cukr, moruše (min. 45 % ovocného podílu), malina, červený rybíz, skořice

Výživové údaje na 100 ml:
Tuky 0,2 g
Sacharidy 26,8 g
Vláknina 1,2 g
Bílkoviny 0,5 g
Energetická hodnota: 481 kJ / 114 kcal

01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu