MEDEX

PDFTisk
243 Ovoce v medu s alkoholem: Brusinky s borovičkou v medu - 230g

Brusinky s borovičkou v medu - 230g

Lahodná chuť brusinek podtrhne a ozvláštní jalovcovou příchuť borovičky, která v kombinaci s českým medem vytvoří nezapomenutelný zážitek. Vychutnejte si sami nebo s přáteli tuto znamenitou delikatesu.
Gramáž:
230g
Poznámka:
Obsahuje oxid siričitý a siričitany.
Složení:
med květový 45%, brusinky sušené 31%, glukózový sirup 22%, borovička alk. 2,5% obj.
Obj. číslo:
70008
DPH:
12%
Průměrná váha výrobku:
0,50 kg
bez DPH179 Kč
s DPH200 Kč
21 Kč
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu