MEDEX

PDFTisk
0717 Ovoce v medu s alkoholem: Hrozinky s rumem v medu - 440g

Hrozinky s rumem v medu - 440g

Hrozinky s rumem patří mezi poměrně oblíbené kombinace a proto jsme se rozhodli ozvláštnit tuto delikatesu českým medem. Toto jedinečné spojení chutí vám vytvoří nezapomenutelný zážitek na vašich chuťových pohárcích.
Gramáž:
440g
Poznámka:
Obsahuje oxid siričitý a siričitany.
Složení:
med květový, hrozinky sušené, glukózový sirup, rum alk. 2,5% obj.
Obj. číslo:
70015
DPH:
12%
Průměrná váha výrobku:
0,80 kg
bez DPH237 Kč
s DPH265 Kč
28 Kč
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu