MEDEX

PDFTisk
143 Ovoce v medu s alkoholem: Jablka s jablkovicí v medu - 145g

Jablka s jablkovicí v medu - 145g

Kombinace jablek a jablkovice je přeci samozřejmá a proto jsme se jí rozhodli ozvláštnit a přidat tuto směs do našeho českého medu. Díky tomu jsme vytvořili novou, specifickou chuť, jenž omámí vaše smysly.
Gramáž:
145g
Poznámka:
Obsahuje oxid siričitý a siričitany.
Složení:
med květový 45%, jablka sušené 31%, glukózový sirup 22%, jablkovice alk. 2,5% obj.
Obj. číslo:
70019
DPH:
12%
Průměrná váha výrobku:
0.40 kg
bez DPH138 Kč
s DPH155 Kč
17 Kč
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu