PDFTisk
o08 Ovoce v medu: Kiwi v medu - 440g

Kiwi v medu - 440g

Jemně kyselé kiwi s kombinací sladkého českého medu tvoří lahodnou a exotickou pochoutku, na kterou vaše chuťové buňky jen tak nezapomenou. Tuto lahodnou kombinaci si můžete vychutnat v různých ovocných salátech, dezertech nebo si můžete osladit čaj.
Gramáž:
440g
Složení:
med květový, kiwi sušené, glukózový sirup
Obj. číslo:
65021
bez DPH187 Kč
s DPH215 Kč
28 Kč
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!