MEDEX

OBJEDNÁVKA

  • Objednávka prostřednictvím e-shopu na www.medex.cz se považuje za závaznou, pokud zákazník vyplní všechny nutné údaje v objednávkovém formuláři a formulář odešle. Hned po odeslání zákazník obdrží potvrzující e-mail na zákazníkem uvedenou e-mailovou adresu.
  • Pokud zákazník zvolil platbu zboží předem převodem z účtu, hned první potvrzující e-mail bude zákazníka informovat, jakým způsobem objednávku uhradit.
  • Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží je momentálně nedostupné. V tomto případě Vás vyrozumíme a dohodneme se na dalším postupu.
  • Objednávka bude zpracována a zboží odesláno nejpozději do 5 pracovních dní od přijetí objednávky. Při platbě předem zašleme zboží hned po připsání částky na náš účet, a to nejpozději do dvou dnů od připsání částky na náš účet. Většinou je zboží odesíláno do 1-2 pracovních dnů.
01

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma zaměřená na výrobu přírodních dárkových produktů s působností v České a Slovenské republice.
Naše produkty naleznete v prodejnách, atraktivních turistických místech, hradech, zámcích či lázeňských městech.
Naší chloubou jsou medoviny rozmanitých příchutí. Výroba této medoviny je jedinečná výrobním postupem – medovina je totiž nevařená. Výroba medoviny je velmi náročná, odměnou je však medovina se všemi prospěšnými vlastnostmi medu.
Ořechy a ovoce v medu jsou dalšími dárkovými produkty, k jejichž výrobě používáme výhradně kvalitní český med. A sypané čaje ve skle s množstvím výběrů různých druhů polepů Vám umožní „ušít si dárek na míru“
Aroniové víno může být další variantou Vašeho nákupu.Víno je vyráběno z plodů stromu aronie (černý jeřáb).Vyráběno je speciální kvasnou technologií a je biologicky čisté. Víno je nepřibarvené, nearomatizované a nedolihované, neobsahuje žádné konzervační či jiné chemické přísady . Veškeré složky se do vína přidávají ještě před kvašením.

Lukrativní výrobky na nichž s láskou pracujeme nám stále rozšiřují klientelu našich zákazníků, takže se budeme těšit i na Vaši objednávku!

Kontakty

HONEY PRODUCTS s.r.o.
Přívozská 1135/23
702 00 Ostrava

IČ: 04796209

tel.: +420 603 114 393
e-mail: info@medex.cz

 

bez názvu